Marka11.com - Dikkat Çekmek İstiyorsan

3D Oto Paspas

30.05.2018

blog-img03.jpg

3D Oto Paspas; Araca özel üretilen ve kenar bariyerleri olan havuzlu bir paspas modelidir.
Aracın zeminine tam oturur. Aracınızın döşemelerinin kirlenmesini ve zarar görmesini engeller. Araç içerine bir şey dökülmediği içinde araç zeminden kaynaklı kötü koku oluşumunu engeller.

Kenarlarının yüksek olması sayesinde suyu, çamuru ve tozu üzerinde biriktirir. Dışarı taşmasını engeller ve aracın zeminini korumuş olur. Temizlenmesi oldukça kolaydır. Çok kirlenmiş olan paspası, yanlarından kıvırarak aracınızdan çıkardığınızda, içerisindeki kirlerin aracın içine düşmesini engelleyebilirsiniz. Kenarlarındaki yükseklikler, tozların ve suyun aracın içine akmasını engeller.

3D Paspaslar, PVC ham madde kullanılarak vakumlama tekniği ile üretilir. Sadece üst tek yüzeye sahiptir. Ürün ağırlığı ise yaklaşık 3-4 kg' dır.

3D Oto Paspaslar, araçların marka ve modellerine göre özel üretilmektedir.
Volkswagen Golf 7 model bir otomobiliniz varsa, Llocker markası tarafından bu araca özel üretilen 3D Paspas modelini tercih edebilirsiniz. Llocker 3D Siyah Volkswagen Golf 7 Paspası, zemin üzerine modern şekillere sahip olarak üretilmiştir.

Maalesef birçok internet satış sitesinde L.Locker adı altında satılan sahte ürün satılmaktadır. L.Locker 3D Paspası diğerlerinden ayrımı için; paspasların üzerinde bulunan kabartmalı 10 Karakterli Ürün Kodunun (Örneğin; 0201050501) Ön ve Arka paspas parçalarında yazdığından emin olunuz. Birçok modelinde L. L. den oluşan desene de dikkat çekmek isteriz.Online internet sitemiz Marka11.com da satışını yaptığımız L.Locker Araca Özel 3D Havuzlu Paspas;
Uluslararası kalite standartlarına uygun olarak, yüksek teknoloji ile sağlıklı termo kauçuktan üretilmiştir. ISO 9001:2008 - ISO 14001:2004 - ISO/TS 16949:2009 sağlık ve hijyen sertifikası ile uygunluk sertifikasına sahiptir. Aracınıza birebir özel olarak üretilmiştir. Alerjiye neden olmaz, koku yapmaz ve deforme olmaz. Ekolojik, doğayla dost, geri dönüştürülebilen malzemeden imal edilmiştir. -50°C den +80°C dereceye kadar yüksek dayanıklılığa sahip, kendini salmayan kaliteli malzemeden imal edilmiştir. Şeklini kaybetmez, kaymaz yüzeye sahiptir ve su ile kolayca temizlenir. Havuzlu paspasın kaymaması için sabitleme yuvalarına sahiptir. 3-4 cm yüksekliğinde havuzlu yüzeylere sahiptir, şaftı örten parçası vardır. Aracınızın taban döşemesini su, toz, çamur gibi kirlerden korur. Bazı araçlarda bulunan ayak dayama ve pedal altına giren yapısıyla sürüş esnasında güven verir.

3D Paspası Nerede Kullanırım?
Ürün satış isminde yazan araca bire bir uygundur. Birçok binek, hafif ticari ve Suv araçlara özel üretilmektedir.

Nasıl Uygulayabilirim?
Aracınızın Marka ve Modeline uygun olarak satın aldığınız 3D Oto Paspası aracınızda ön ve arkalara uyumlu parçalarını seriniz.
L.Locker 3D Havuzlu Paspası serdikten sonra sabitleme yuvalarına oturtturunuz.